Makaleler » Düğün Hazırlıkları » Dantelli Duvak Modelleri

DUVAK ÇEŞİTLERİ

Gelin adayları çok zor karar verilen gelinliğini seçtikten sonra yine aynı titizlik ile karar vermeye çalışır kendine uygun duvağı seçerken. Duvağımız hem kendi zevkimizi yansıtmalı hem de gelinliğimizle uyum içinde olmalıdır. Binlerce seçenek arasında çeşitli tarzlarda tasarlanmış bir çok duvak modeli bulunmaktadır. Bunlar arasından da seçim yapmak tabiki de oldukça zordur.

En çok tercih edilenleri araştırırız hoşumuza giden modelleri belirleriz gelinliğimiz ile uyum içinde olmasına özen gösteririz derken kafamız bir sürü seçenek arasında epey bir karışır. Son dönemde oldukça çeşit duvak gelin adaylarımız tarafından tercih edilmektedir. Bunlar içinde ise en çok tercih edilen model ise dantel duvak modelidir. Hemen her gelin adayı tarafından kullanılan ve tercih edilen bu duvak modeli farklı şekillerde tasarlandığı gibi gelin başı olarak da değişik şekillerde bağlandığında muhteşem bir görüntü çıkmaktadır.

Dantel duvak bir gelini hem romantik hem de oldukça şık gösterir. O yüzden gelin adaylarının vazgeçilmezidir. Ayrıca hemen her gelinlik ile de oldukça uyum sağlar.

EN ÇOK KULLANILAN DANTEL DUVAKLAR

Dantel duvak modellerinin farklı tasarımı olduğu gibi farklı şekillerde yapılan gelin başlarında da oldukça güzel görünmektedir Fikir edinebileceğiniz farklı tasarımla hoş bir görüntüye sahip olan duvak modellerinden birkaç örnek ;

Uzun dantel duvak modeli hem romantik hem de şık bir görünümle özellikle balık model gelinlikler ile çok hoş gözükmektedir.

Genelde rahibe duvak tarzı gelin başı olarak da kullanabilirsiniz.

Kısa model dantel duvakta gelin adaylarının oldukça sık kullandığı modeldir. Hem rahat kullanımı ile hem de her gelinliğe uyumlu olması ile çok sık tercih edilen duvak modelidir. Ayrıca farklı şekillerde gelin başı olarakta tasarlanmaktadır.

Bir diğer dantel duvak modeli ise katlı dantel şeklinde tasarlanan gelin başı olarak da kabarık şekilde yapıldığında kendini gösteren oldukça şık ve zarif bir görünümü olan bir duvak modelidir.

Yine kısa dantelli duvak modeli olarak bu modeli de kullanabilirsiniz. Rahibe tarzı takılarak oldukça zarif ve şık bir görünüme kavuşmuştur.,

Tabi ki tesettürlü gelin adaylarımız içinde bir çok farklı çeşitte tasarlanan dantelli duvak modelleri bulunmaktadır. Onlarda yine hem rahibe tarzı şeklinde hem de kabarık şekilde tasarlayarak kullanabilirler.

Gelinliğiniz sizi rüya gibi gösterdiği kadar seçeceğiniz duvakta sizi muhteşem gösterir. Gelinliğinizi farklı aksesuarlarla nasıl tamamlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız daha fazlası için paylaşımlarımızı takip ediniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Sipariş Hattı X KAPAT Sipariş Vermekİçin TIKLA