Makaleler » Düğün Öncesi Hazırlıklar » Pudra Gelin Ayakkabısı Modelleri

                En mutlu gününüzde, tüm gözler sizin üzerinizdeyken nasıl bir gelin ayakkabınız olmasını hayal edersiniz? Klasik beyaz tonları dışında renkli gelin ayakkabıları da özellikle son dönemlerde birçok gelinin ayaklarını süslemektedir. Siz de şıklığınızı tamamlayacak, dikkat çekici ve tarz bir ayakkabı hayali içindeyseniz pembe rengin, gelinlikle en çok tercih edilen renklerden biri olduğunu unutmamalısınız. İster koyu, ister açık tonlarda olsun pembe rengi ayakkabılar ile gösterişli ve şık olmak sizin elinizde.

                Pembenin en göz alıcı tonlarından biri olan fuşya, gelinler tarafından en çok sevilen renklerden biridir. Birçok gelin ayakkabılarında canlı renkler kullanarak, düğünlerine neşe katmayı tercih etmektedir. Fuşya ayakkabılar da hem canlı rengi, hem de gelinliğinizin rengi ile oluşturduğu uyum ile göz doldurmaktadır. Dilerseniz aynı tonlarda çiçek ve saç aksesuarları kullanarak da tercih edebilirsiniz.

                Aşağıdaki modeller, hem çok yüksek olmayan topukları ile koşuşturmacalı geçecek gününüzde, size daha rahat hareket edebilme imkanı tanıyacak, hem de şıklığınızın en büyük tamamlayıcısı olacaktır. Dolgu topuk modeller ile ayağınızdaki baskıyı azaltacak ve daha konforlu hissedeceksiniz. Ayakkabının burun kısmı da çok sıkı olmamalıdır. Düğün günü ayağının zonklamasını kimse istemez. Bunun dışında bu modeller sizlere, fiyonklu, bantlı ve çiçekli aksesuarları ile hareketli olduğu kadar modern bir görünüm kazandıracaktır.

                Gelinliğinizin rengi ister beyaz, ister kirli beyaz, isterse uçuk pembe olsun, gelinler tarafından pudra pembesi tonlarında ayakkabılar da sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı işlemeli ve aksesuarlı

modeller ile gelinliğinizin altından ışıldayan pudra pembesi ayakkabılarınız ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Aşağıdaki modeller ile fikir edinebilir, gelinliğinize en uygun pembe modeli belirleyebilirsiniz.

                Bu modellerden fiyonklu olan, nispeten kalın ve çok yüksek olmayan topuğu ile hem rahat etmenizi sağlayacak hem de fiyonk detayı ile gelinliğinizi canlandıracaktır. Ayak bileklerini sıkıca kavrayan yapısı ile hareketlerinizi kısıtlamayacak, dans pistinden inmek istemeyeceksiniz.

                Gelin ayakkabılarında en çok tercih edilen modellerden biri de dantelli modellerdir. Dantel şıklığını üzerinizde taşıyarak, asil ve bir o kadar da klasik tarzınız ile çok konuşulacaksınız. Ayakkabıdaki kurdele detayı ile gelin kuşağınızı uyumlu hale getirebilir, mutlu gününüzde tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Sipariş Hattı X KAPAT Sipariş Vermekİçin TIKLA