Makaleler » Düğün Öncesi Hazırlıklar » Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri

 

                Gelin ayakkabıları, gelinliğinizin en önemli parçalarından biridir. Birçok gelinlikte, işlemeli, pullu, dantelli detaylar bulunmakta şatafatlı, süslü ve canlı modeller tercih edilmektedir. Bu göz alıcı modeller içinde ayakkabılar da bir o kadar süslü ve şatafatlı olursa şıklık değil rüküşlük belirtisi göstermektedir. Ayakkabı seçimi sizin için kabusa dönüşmesin, mağaza mağaza dolaşıp umduğunu bulamayan birçok gelin gibi siz de umutsuzluğa kapılmak istemiyorsanız, online satış mağazalarından da onlarca model ve renk arasından dilediğiniz gibi bir ayakkabı seçebilir, oturduğunuz yerden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki modeller, gelin ayakkabılarında sadelik tercih etmek isteyen gelinler için harika fikir yaratabilir.

                Çok yüksek olmayan topuklara sahip ve kuşaklı modeller hem sadeliğin hem de şıklığın bir arada buluştuğu şatafatsız ama bir o kadar göz alıcıdır. İnce kuşaklar zarif görüntüsünün yanında, ayaklarınızla buluştuğunda adeta tüm gözler üzerinizde olacak. Bunun dışında, dolgu topuklar ayağınızı yormadan, baskı yaratmadan hem konforlu hem de rahat bir gece geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle düğün telaşı içerisinde yorgun olup, her yere koşturmaktan yorulan ayaklarınız için yararlı olacaktır. Dans etmenin keyfine rahat ayakkabılarınızla varacaksınız.

                Bunun dışında dantelli modeller de ayaklarınızda sade ve şık görüntü yaratabilir. Yukarıdaki modeller de dantel şıklığını sadelikle ayaklarınıza taşıyor. Açık renkli dantelli modeller de sadeliğinizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Pullu, taşlı parlak modellerin dışında ince danteller, hem zarif hem de modern gelinliğinizle uyumlu olabilir.

                Peri masalı gibi bir düğünle evlenmek istemek her gelinin hayalidir. Ancak o yorucu, tempoda ayaklarınızı da düşünmelisiniz. Sürekli ayakta kalacak, dans pistinden inmeyeceksiniz. Düğün alanınıza

                Dantelli babetler ile düğün yorgunluğunuzu hissetmeden, rahatça hareket edebilmenin keyfini çıkarın. Yukarıdaki model de bunun için biçilmiş kaftandır. Özel tasarım gelin babeti ve dantel zarifliği ile  gelin modelinize uygun babet bulmak her yerde kolay değildir.  Düğün fotoğrafçınız fotoğraflarınızı çekerken, şık ve zarif ayakkabılarınız ile size bir ömür yetecek hatıralar biriktirebilirsiniz.

               

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Sipariş Hattı X KAPAT Sipariş Vermekİçin TIKLA