Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı
Gelin Ayakkabısı

ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Dantel İşlemeli Kırık Beyaz Gelin Ayakkabısı
299.00 TL 249.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
11 cm Topuklu Pudra Renk Dantelli Gelin Ayakkabısı
299.00 TL 249.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Transparan Kurdeleli kısa Topuklu Gelin Ayakkabısı
269.00 TL 219.00 TL

Farklı Özelliklerde Üretilen Gelin Ayakkabısı Çeşitleri

Özel hayatın en anlamlı günleri arasında olan düğünler, evlenecek olan adaylar için en heyecanı zamanlardan birisidir. Aylar öncesinden başlanan düğün hazırlıklarında gelin ve damat adayları kendilerine özel kıyafet seçme telaşı içerisine girmektedir. Damat adayları için özel takım elbise ve ayakkabı seçimleri yapıldığı gibi gelin adayları içinde düğünlerde giyilecek olan gelinliklerde ön plana çıkmaktadır. Saç ve çiçekleri de özel olarak seçen gelin adayları bunun yanı sıra düğünde giyilecek olan ayakkabı seçimlerinde de dikkatli olmaktadır. Alanında uzman personel kadromuz ile birlikte üretmiş olduğumuz gelin ayakkabısı ürünlerinde, pek çok farklı seçenekler yer almaktadır. Yaz aylarında yapılacak olan düğünler için ayrı, kış aylarında yapılacak düğünler için ayrı özelliklerde ayakkabı modelleri bulunmaktadır.

Tüm Aylar İçin Kullanılabilen Gelin Ayakkabısı Modelleri

Kimi zaman açık alanlarda, kimi zaman ise kapalı salonlarda gerçekleştirilecek olan düğünler için gelinler ayakkabı konusunda da seçici davranmaktadır. Daha çok düğünler yaz aylarında görülmüş olsa da dört mevsim düğünler yapılmaktadır. Sektörde uzun yıllar sağlamış olduğumuz hizmetler ile birlikte gelin ayakkabısı ürünlerinin dört mevsim kullanılabilir olması için çalışmalar yürütmekteyiz. Suni deri malzemeleri kullanarak elde etmiş olduğumuz fiyonklu ayakkabı modelleri, her mevsim şartlarında kullanılabilen çeşitler arasında yer almaktadır. Alt tabanlar kaymaz özellikleri ile elde edilen ürünler için 35 numaradan başlayarak 40 numaraya kadar ayakkabı çeşitleri firmamızda yer almaktadır.

Kaliteli Malzemeler Kullanılarak Satışa Sunulan Gelin Ayakkabısı Ürünleri

Rahat ve güvenli şekilde kullanılabilme özelliği ile üretilmiş olan gelin ayakkabısı ürünlerimiz, genel olarak kristal beyaz renkleri ile piyasada yer almaktadır. Gelinlik denince akla ilk olarak beyaz renkli kıyafet akla gelmekte ve düğünlerde kullanılacak olan ayakkabı modellerinde renk seçenekleri de gelinliğe uygun olmasına dikkat edilmektedir. Ancak son yıllarda farklı gelinlik modelleri de kullanılmış olsa da ülkemizde yaygın olarak beyaz renkler tercih edilmektedir. Bu durum için farklı taş ve malzemeler kullanılarak tasarlanmış olan ayakkabı çeşitleri, yüksek ya da alçak topuklu olarak görülebilmektedir. Nişan, kına ya da düğün organizasyonları için satışa sunulan ürünler, özelliklerine göre farklı ücretler üzerinden piyasada yer almaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Sipariş Hattı X KAPAT Sipariş Vermekİçin TIKLA