Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı
Sandalet

ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Ten Rengi Bilekten Bağlamalı Bayan Abiye Ayakakabı
249.00 TL 199.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Mor Bilekten Bantlı Topuklu Bayan Abiye Ayakkabı
269.00 TL 219.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Bilekten Bağlamalı Bayan Dore Ayakkabı
269.00 TL 219.00 TL
ÜCRETSİZ KARGO
YENİ
Gri Gümüş Simli Bayan Abiye & Nişan Ayakkabısı
269.00 TL 219.00 TL

Gelinler İçin Dantelli Çeşitleri İle Sunulan Sandalet Ürünleri

İnsanların hayatlarında en önemli ve en özel günlerinden birisi de düğünleridir. Evlilik yolunda ilk adımların atılacak olduğu düğünlerde, her türlü kıyafet ve eşyalara özen gösterilmekte ve gelen misafirlerin ağırlanmalarından memnun kalmalarına dikkat edilmektedir. Evlenecek olan gelin adayları özel günler için ilk olarak düğünde giyeceği gelinliklere ve de ayakkabılara dikkat etmektedir. Genel olarak yaz aylarında gerçekleştirilen düğünler için kullanılacak ayakkabılarda çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Daha çok sandalet tarzı modelleri tercih eden gelin adayları, ürünlerde kullanılan dantel çeşitleri ile birlikte daha kaliteli düğün ayakkabılarına erişme imkânı bulmaktadır. Çeşitli boyutlarda ve özelliklerde üretilmiş olan modellerde, aynı zamanda istenen özelliklerde sağlanabilmektedir.

Düğünlerde Kullanılacak Olan Sandalet Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz aylarının başlaması ile birlikte düğünlerin artması da görülmektedir. Evlenmek isteyen adaylar genel olarak sıcak havaları tercih etmektedir. Son yıllarda yapılacak düğünler için kır düğünü şeklinde tercih edilmesi üzerine gelin adaylarının kullanacak oldukları ayakkabı tercihlerinde de sandalet tarzı gelin ayakkabıları ön plana çıkmaktadır. Ancak bu tür ayakkabıların tercihlerinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli kurallar bulunmaktadır. Söz konusu olan kuralların başında, ayakkabıların üretimini gerçekleştiren firma ve markaların alanında kaliteli hizmet sunup, sunmadıklarına ve de ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda Kullanılacak gelinlik modellerine uyumlu olması gereken ayakkabı çeşitleri için, topuklu modellerde de boy orantılarına dikkat edilmesi de gerekmektedir.

Gelin Sandalet Çeşitlerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

Pek çok farklı malzemeler kullanılarak, özel fabrika alanlarında üretmiş olduğumuz gelin sandalet çeşitleri, bahsedilen özellikler doğrultusunda farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Söz konusu olan ayakkabı çeşitleri genel olarak yaz ayları için kullanılmakta ve bu ürünlerde dantelli çeşitler yaygın olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda taşlamalı modellerin de gelin adayları tarafından tercih edildiği görülmekte ve fiyatlar bu içeriklere göre değişkenlik göstermektedir. Sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak üretmiş olduğumuz modellerde, ayrıca kumaş parçaları da kullanılmaktadır. Belirli gün ve zamanlar için indirim kampanyaları sağlayan firmamız, en uygun ücretler ile ürünlere sahip olma avantajını da sunmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Whatsapp Sipariş Hattı X KAPAT Sipariş Vermekİçin TIKLA